tło

Poznaj ofertę

Szkolenia

`

Szkolenia

Oprócz codziennej pracy z pacjentami uwielbiam dzielić się również wiedzą, dlatego spełniam się także jako wykładowca. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, a w szczególności z tematyki takiej jak:

  • Osteopatyczne podejście do zaburzeń w stawie skroniowo-żuchowym. Poruszam w nim ważne kwestie anatomiczne, fizjologiczne i neurologiczne, które są niezbędne przed rozpoczęciem pracy z pacjentem. Podczas każdego szkolenia uczestnik otrzymuje mnóstwo technik do pracy z pacjentem, które może wdrożyć do swojej pracy zaraz po ukończonym szkoleniu.
  • Fizjoterapeutyczne i osteopatyczne podejście do pracy z pacjentem logopedycznym. Podczas szkolenia przedstawiam mechanizmy powstawania napięć i patologii w rejonie narządu żucia raz okolic z nim sąsiadujących i mających bardzo duży wpływ na zaburzenia w jego okolicy. Kładę duży nacisk na dokładny wywiad medyczny z pacjentem oraz pokazuję mechanizmy tworzenia patologii oraz sposób zapobiegania im. Niezbędne jest pokazanie praktycznych technik, które zwiększą efektywność pracy logopedów, neurologopedów, terapeutów głosu i fizjoterapeutów.

Cel moich szkoleń to spojrzenie na pacjenta holistycznie jako całość, ponieważ wszystkie narządy są ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie wpływają, tworząc jeden organizm.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w tym zakresie, zapraszam do zakładki kontakt.